Cennik - korepetycje dla dzieci i dorosłych - HomeTutor.pl

Cennik

język angielski, szwedzki (PLN 100,00 - PLN 120,00) 

Długość i cena lekcji języka angielskiego jest ustalana z uczniem, może się wahać od 100,00 zł (język ogólny, biznesowy i konwersacje) do 120,00 zł  w przypadku zajęć przygotowujących do egzaminu FCE, CAE, CPE, IELTS, TOEFL, OET Medicine, OET Nursing, egzaminu resortowego MSZ, LCCI, BEC, i kursy specjalistyczne dla pielęgniarek, geologów, inżynierów i innych zawodów.

Home Tutor jest jedynym licencjonowanym providerem kursów OET w Polsce. Sprawdź nas na stronie OET!

 

W przypadku lekcji dla dzieci, prosimy o kontakt z biurem tak, aby na podstawie wieku dzieci zarekomendować odpowiednią długość lekcji oraz stawkę.

Co wlicza się w cenę?

Rodzaj zajęć zależy od ciebie, uczniu. Jednakże ważne, byś wiedział za co płacisz. Po pierwsze, w cenę wchodzi przygotowanie nauczyciela do zajęć i opracowanie materiałów dla ciebie. Zadania, które dostajesz, możesz przerobić i wysłać do sprawdzenia kiedy tylko chcesz. Zadań nie robimy z zajęć na zajęcia, tylko wówczas, gdy masz czas. Dzięki temu, możesz szybciej zdobyć swój cel. Ponadto, udostępniamy swoje zadania do różnych tematów i na ćwiczenie różnych umiejętności. Gwarantujemy również materiały do ćwiczenia rozumienia tekstu czytanego lub słuchania, wszystkie atrakcje językowe jak serwisy również są dla ciebie udostępnione.  Spotykasz się z nauczycielem na jednej lekcji, jednakże możesz liczyć na jego pomoc i materiały, kiedy tylko tego potrzebujesz. Również zadania sprawdzane są nieodpłatnie.

Negocjacja ceny możliwa jest w przypadku stałego terminu lekcji i rezygnacji  z wykonywania wszelkich zadań dodatkowych, które nauczyciel miałby sprawdzać.

Cena lekcji w parach lub grupie ustalana jest indywidualnie ze względu na liczbę uczniów i rodzaj zajęć.

Jeżeli chcesz wypróbować jak wygląda lekcja, umów się na damową pierwszą lekcję próbną, która trwa 15 minut

Wystawiamy faktury na wszystkie rodzaje lekcji.
 

 

 

 

 

 


 

 

Oferta nauki języka angielskiego

Chcesz się umówić na lekcję? Wyślij formularz: