Cennik - korepetycje dla dzieci i dorosłych - HomeTutor.pl

Cennik

Lessons

Prosimy o niedokonywanie płatności PayPal bez wcześniejszego kontaktu z biurem.

Before you make a PayPal transfer, contact the office to schedule the lesson and set the final price.

Cennik uwzględnia podział na 2 grupy cenowe obowiązujące dla różnych rodzajów języków.

I grupa cenowa: język angielski, niemiecki, rosyjski, włoski, polski dla obcokrajowców, chiński (60-70zł)

Długość i cena lekcji języka angielskiego jest ustalana z uczniem, może się wahać od 60zł (język ogólny, biznesowy i konwersacje) do 70zł  w przypadku intensywnej pracy i zajęć w parach, co weryfikowane jest po pierwszym miesiącu spotkań. Taka sama cena i zależność stosowana jest do zajęć przygotowujących do egzaminu FCE, CAE, CPE, IELTS, TOEFL, egzaminu resortowego MSZ, LCCI, BEC, i kursy specjalistyczne dla pielęgniarek, geologów, inżynierów i innych zawodów.

Zajęcia z j.  francuskiego, rosyjskiego, hiszpańskiego, włoskiego, i polskiego dla obcokrajowców kosztują 60zł za 55 minut lekcji.

Zajęcia z chińskiego (do A2) i niemieckiego kosztują 70 złotych za 55 minut. 

W przypadku lekcji dla dzieci, prosimy o kontakt z biurem tak, aby na podstawie wieku dzieci zarekomendować odpowiednią długość lekcji oraz stawkę.

Co wlicza się w cenę?

Rodzaj zajęć zależy od ciebie, uczniu. Jednakże ważne, byś wiedział za co płacisz. Po pierwsze, w cenę wchodzi przygotowanie nauczyciela do zajęć i opracowanie materiałów dla ciebie. Zadania, które dostajesz, możesz przerobić i wysłać do sprawdzenia kiedy tylko chcesz. Zadań nie robimy z zajęć na zajęcia, tylko wówczas, gdy masz czas. Dzięki temu, możesz szybciej zdobyć swój cel. Ponadto, udostępniamy swoje zadania do różnych tematów i na ćwiczenie różnych umiejętności. Gwarantujemy również materiały do ćwiczenia rozumienia tekstu czytanego lub słuchania, wszystkie atrakcje językowe jak serwisy również są dla ciebie udostępnione.  Spotykasz się z nauczycielem na jednej lekcji, jednakże możesz liczyć na jego pomoc i materiały, kiedy tylko tego potrzebujesz. Również zadania sprawdzane są nieodpłatnie.

Negocjacja ceny możliwa jest w przypadku stałego terminu lekcji i rezygnacji  z wykonywania wszelkich zadań dodatkowych, które nauczyciel miałby sprawdzać.

Cena lekcji w parach lub grupie ustalana jest indywidualnie ze względu na liczbę uczniów i rodzaj zajęć.

Jeżeli chcesz wypróbować jak wygląda lekcja, umów się na damową pierwszą lekcję próbną, która trwa 15 minut

Wystawiamy faktury na wszystkie rodzaje lekcji.
 

II grupa cenowa:  język szwedzki, język norweski i język portugalski

Godzina lekcji 60 minut  z języka norweskiego i języka portugalskiego kosztuje 90 złotych. Dla poziomu C1-C2, oraz dla zajęć specjalistycznych i w grupie, cena dobierana jest indywidualnie. Służymy pomocą i współpracą z firmą zajmującą się pozyskaniem pracowników sektora medycznego w krajach skandynawskich, dla których prowadzimy szkolenia i egzaminy języka szwedzkiego. Zajęcia j. szwedzkiego kosztują 70 zł.

Rodzaj zajęć i ich długość zależy od ciebie, uczniu. Jednakże ważne, byś wiedział za co płacisz. Po pierwsze, w cenę wchodzi przygotowanie nauczyciela do zajęć i opracowanie materiałów dla ciebie. Zadania, które dostajesz, możesz przerobić i wysłać do sprawdzenia kiedy tylko chcesz. Zadań nie robimy z zajęć na zajęcia, tylko wówczas, gdy masz czas. Dzięki temu, możesz szybciej zdobyć swój cel. Ponadto, udostępniamy swoje zadania do różnych tematów i na ćwiczenie różnych umiejętności. Gwarantujemy również materiały do ćwiczenia rozumienia tekstu czytanego lub słuchania, wszystkie atrakcje językowe jak serwisy również są dla ciebie udostępnione. Spotykasz się z nauczycielem na jednej lekcji, jednakże możesz liczyć na jego pomoc i materiały, kiedy tylko tego potrzebujesz. Również zadania sprawdzane są nieodpłatnie. 

Cena lekcji w parach lub grupie ustalana jest indywidualnie ze względu na liczbę uczniów i rodzaj zajęć.

Jeżeli chcesz wypróbować jak wygląda lekcja, umów się na damową pierwszą lekcję próbną, która trwa 15 minut

Wystawiamy faktury na wszystkie rodzaje lekcji.

 

 

 

 


 

 

Oferta nauki języka angielskiego

Chcesz się umówić na lekcję? Wyślij formularz: